Tihle v tom jedou s námi

 • Jakub Skramužský

  Jakub Skramužský

  Díky AUFEER DESIGN jsem dostal životní šanci dělat to, co mě baví. Hned můj první projekt byl splněný sen a tím byla práce pro Škoda motorsport na Fabii S2000. Měl jsem i to štěstí a možnost, podívat se díky AFD do Mexika, kde to byla úžasná zkušenost jak pracovní, tak i osobní. To mi otevřelo dveře do Mnichova a mohl jsem pracovat na projektech pro BMW, Mini Cooper a Rolls Royce. Nyní ve firmě školím Catii, ale pokud to jde, i nadále pracuji na projektech a snažím se pomáhat ostatním kolegům.

 • Jan Jirout

  Jan Jirout

  Nejvíc si cením toho, že v AUFEER DESIGN dostane příležitost každý, kdo chce. Hrne se tady na vás spousta možností pracovat na zajímavých mezinárodních projektech, můžete rovnou vycestovat nebo alespoň absolvovat různé kurzy. Od mladších často slyším, že nechtějí rutinní a nudnou práci, která nemá smysl. Tak to se vám u nás opravdu nestane.

 • Michal Brádle

  Michal Brádle

  Od 15 let jsem věděl, že se chci věnovat modelování aut. Nejdřív jsem pracoval jako automechanik a CNC operátor. K tomu jsem se zaměřil i na vstřikování plastů a hledal firmu, která plastové díly vyvíjí a má potenciál do budoucna. Nejen, že jsem si správně vybral AUFEER DESIGN, ale začal jsem pracovat s kolegy, které dnes beru jako přátele. A to je největší plus. Cítit se v práci jako v partě kamarádů.

 • Tereza Čuříková

  Tereza Čuříková

  Do firmy AUFEER DESIGN jsem nastoupila ihned po škole na personální oddělení. Nejdříve jsem měla na starost téměř vše, od mezd, smluv, náboru, benefitů až po organizaci firemních akcí. Firma stále rostla a postupně jsem se tak začala věnovat hlavně náboru nových zaměstnanců a v současné době jsem vedoucí HR oddělení. A co pro mě osobně znamená AUFEER DESIGN? Symbol změn a nových výzev. Rok 2013 byl „rok kolejových vozidel“, 2014 „rok motorů“, 2015 „rok letectví“, 2016 „rok nástrojařů“, 2017 „rok kvality, plánování a elektra“ a 2019? Uvidíme.